top of page

Kargo & İade

Kargolama Politikası

Sipariş verdiğiniz ürünler genellikle haftanın belirli günlerinde kargolanmaktadır. Yoğun zamanlarda bu süre 3-5 iş günü  boyunca sürmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünlerin ulaşımını MNG Kargo, SENDEO Kargo  vasıtasıyla sağlamaktayız.

Değişim ve iade işlemlerinde kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Detaylara aşağıda yer verilmiştir.

Gönderimlerinizi,  müşteri ilişkilerinden satış sonrası destek birimimizle iletişime geçerek göndermeniz gerekmektedir.

Herhangi bir görüşme sağlanmadan tarafımıza gönderilecek alıcı ödemeli kargolar kabul edilmeyecektir.

Belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iadesini BEDELSİZ GÖNDERİ avantajı ile aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.  

Gönderim Adresi: Pamukören Mh. Mehmet Özalp Bulv. No.18 Kuyucak/Aydın

Ürünlerimizi kullanmadan önce kullanım talimatlarını dikkatlice okuyunuz. 

Bu konu ile ilgili sorularınızı ''info@kirkpinarciftligi.com'' mail adresine iletebilirsiniz. 

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Finansbank ve Akbank hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz

 

2) Kredi kartlarınız ile çevrimiçi ödeme veya mail order

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya d  online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle oluşacak sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Kırkpınar Çiftliği Tarım Ürünleri firmamız üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

 

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün paketlemeye etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 3-5 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Pamukören/Aydın merkezli firmamızdan ürünler Ambar, MNG Kargo veya SENDEO kargo ile gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir. 

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

 

7) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

 Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda +90 (532) 308 37 96 numaralı WhatsApp hattımıza gönderin ve durumu info@kirkpinarciftligi.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.

bottom of page